| bebesweet a întrebat:

Hibig grin
as vrea sa imi spuneti parerea voastrabig grin
credeti ca o relatie la distanta ar putea sa tina?
si cat timp?
aveti experiente de genu'?
imi puteti spune?
big grin
prea multe intrebari nu?hee hee
laughing
daca imi dati si raspunsuri...huh hihih
fundalove struck si voturi la toti big grin

Răspuns Câştigător
| skizz0 a răspuns:

O relatie la distanta are sanse foarte mici sa tina un timp indelungat. eu i-as da cel mult 2lunilaughing)(doar in cazul in care sunte "suflete pereche" o sa tina...)
Cat despre experienta ce sa zic... am aproape in fiecare saptamanalaughing

4 răspunsuri:
| MaeRi a răspuns:

O relatie virtuala, doar vorbind pe mess? Daca v-ati vedea amandoi la webcam si ati vorbi si la microfon, e posibil sa tina pana cand veti decide sa va vedeti unu cu altu.Am avut si eu o experienta,dar parca ziceai ca vb eu si calculatoru,nu este asa palcut sa ai o relatie la distanta, e ca si cum te-ai juca un joc, e diferenta mare dintre relatia la distanta si cea aproape.Acuma depinde de tin si de el,daca o luati in serios, sau doar ziceti ca e serios dar nu e.Dar totusi eu zic ca daca continuati doar vorbind prin scris si trimitanduva poze unu la altu, ar tine pana cand el sau tu v-ati indragosti de cineva real si care poate fi langa tine totdeauna.

| bebesweet explică:

Distanta e de 300 km big grin

| Toxxic a răspuns:

Buna.Da.de ce nu?
Eu am avut o asemenea relatie.6 luni fara sa ne vedem, sa ne cunoastem si urmatoarele 4 impreuna.
Iti recomand sa ai o asemenea relatielaughing.e mai mare dorinta sa va vedeti dupa o perioada lunga de timp:p
sper ca am ajutat!
pa-pa:*:*

| kinderdoll a răspuns:

Paii nu prea e posibil sa pastrezi o relatie de la distanta.
zic din proprie experienta.
e greu sa nu ai pers. respectiva alaturi de tine.
si tentatia de a insela este preaa mare.
indiferent cat de mare e "iubirea" se poate pierde din cauza distantei...
acum depinde si la ce te referi cand spui distanta. happy