| xDoll a întrebat:

iarasi am o problema tot la facebook [pentru cei care citesc intrebarea NU SUNT OBSEDATA]

nu pot trimite cereri de prietenie...imi zice ca ori trebuie sa cunosc persoana ori daca nu sa nu mai trimit

si daca zic ca o cunosc pe persoana respectiva imi zice ca cererea va aparea ca un span

de ce?

funda + vot [3]

ps: nu uitati sa la nopatea este ploaie de stele cazatoareee >:

si daca am trimis prea multe cererei unde pot intra sa le vad si sa le anulez?

2 răspunsuri:
| bluesky2011 a răspuns:

Aici gasesti raspuns la 90% din toate problemele pe care poti sa le ai cu si pe Fb http://raspunsuri-rezultate.blogspot.com/2011/10/probleme-pe-fb.html

Răspuns utilizator avertizat