| xDoll a întrebat:

iarasi am o problema tot la facebook [pentru cei care citesc intrebarea NU SUNT OBSEDATA]
nu pot trimite cereri de prietenie...imi zice ca ori trebuie sa cunosc persoana ori daca nu sa nu mai trimit
si daca zic ca o cunosc pe persoana respectiva imi zice ca cererea va aparea ca un span
de ce?
funda + vot [3]

ps: nu uitati sa la nopatea este ploaie de stele cazatoareee >:

si daca am trimis prea multe cererei unde pot intra sa le vad si sa le anulez? sad

1 răspuns:
| CinevaUndeva a răspuns:

Pai ai trimis prea multe cereri, din cauza asta nu mai poti trimite.si mie mi s-a intamplat big grin