| AndreiV1111 a întrebat:

imi puteti spune niste idei de activitati pe care le putem face la ultimul clopotel la sfarsit de cls a8a (fara poezii despre cat "de frumoasa a fost scoala" pentru ca diriga nu e de acord)

2 răspunsuri:
| O123a34n31324 a răspuns:

Buna! In primul rand vreau sa iti urez succes in continuare!
Pai... puteti sa aduceti fiecare poze cu voi, incepand din clasa I pana in prezent. Sa vedeti evolutia. Puteti sa jucati,, Cutia cu pareri " asa cum il numim noi. Pe o foaie mare scrieti numele fiecarui coleg iar apoi, in dreptul numelui va scrieti parerea despre acea persoana. Puneti foile intr-o cutie ( indoite ) iar apoi, diriga voastra extrage cate o foaie si citeste. Ceilalti nu trebuie sa stie cine a scris.
Sper ca te-am ajutat. Stiu ca nu sunt activitati wow dar chiar nu am idei acum! Bafta la examen!