| Alexx1 a întrebat:

Buna TPU! Imi puteti spune si mie cum sa imi schimb directX 9.0b in directX 9.0c? Am descarcat multe instaluri pentru. directX 9.0c dar numai nu se schimba in acela instalat!
Daca stiti va rog spuneti-mi!

Răspuns Câştigător
| emilitalia a răspuns:

Ai incercat ca inainte de instalarea noului directx sa il stergi pe cel vevhi din control panel? Daca da incerca si sterge registrii celui vechi iar apoi il instalezi pe cel nou(din Start->Run->regedit)
Numai sa ai mare grija ce stergi ca sa nu plangi la urma.Succes.