| T3quila a întrebat:

Imi spune-ti si mie cu ce pot sa sterg tabla dar sa arate frumos... adica sa se stearga bine. big grin
Multumesc! - Fundoi :3 -

Răspuns Câştigător
| danutzaaa1234 a răspuns:

Daca stergi cu otet va mirosii urat in clasa.fa cum fac eu: sterge tabla, spala bine buretele si sterge-o din nou. si arata chiar frumos

4 răspunsuri:
| Cosminovici18 a răspuns:

Pai iei buretele dar vezi sa fie umed si nu ud si incepi sa stergi talba de sus in jos si vezi ce frumoasa se face!

| RoseOfTheFire a răspuns:

Cu otet.

| WeRockYaaa a răspuns:

Pai clatesti forte bine buretele... daca nu merge, pune pe burete ceva lotiune de sters geamuri si sigur va fi stralucitoarehappyFundoi?happy

| danthe20 a răspuns:

Otet cu apa