| The4Ever a întrebat:

Imi puteti spune cum pot sa scriu frumos pe tabla? Nu stiu, eu cand scriu pe tabla parca ii e sila tablei de mine laughing.

Răspuns Câştigător
| Elena_Lorena_1998 a răspuns:

Se poate scrie pe tabla frumos!

Iata cum :
-atunci cand scrii e bine sa nu scrii foarte apropiat si e bine sa stai cu privirea mai departata
-incearca sa scrii putin mare dar nici prea mare putin mare
incearca sa scrii rotunjor dar nu prea rotunjor putin strans dar putn lejer
ca sa se vada
-si inca ceva incearca sa scrii cu rabdare sad
funda?

5 răspunsuri:
| Evolution a răspuns:

Nu esti obisnuit cu scrisul la tabla, incearca sa scrii mai mare ca nu e ca un caiet si sa scrii drept.
Poti sa te joci acasa cu foi A4 laughing
Eu cand eram mic nu reuseam sa scriu pe tabla drept si mi-a luat maicamea prin clasa a 2-a o tabla (era de lemn mai mica) acasa si atunci am invatat sa scriu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ori e tabla jegoasa ca la noi de nu se spala 3 sapt ca ne e lene si se aduna creta pe ea becea, ori nu e buna creta tot ca la noi, ori suntem in aceeasi clasa :}

| The4Ever explică (pentru anonim_4396):

Well, am pe cineva care il cheama Sorin laughing.

| anonim_4396 a răspuns (pentru The4Ever):

Tu esti Abel? Nesimtitule si cand te chem sa jucam team fortres zici ca tia stricat fractu calatoru. Team vazut eu conectat pa Facebook

| The4Ever explică (pentru anonim_4396):

Poate ca nu a vrut sa joace.