| denyssa_7357 a întrebat:

buna TPU. imi trebuie un meniu ce mananca francezii micul dejun pranzul desertul si cina si niste imagini cu francezi in timp ce mananca si la sfarsit ce le place francezilor ce fel de mancare le place lor! dau fundita si multe voturi :*

1 răspuns:
| geaninutza_1811 a răspuns:

Pai cum sa iti spun ei prefera la micul dejun sa bea cafea sau un suc de fructe sa manance paine cu ceva intins pe ea unt marmelada dulceata, croissante o tarta o briosa ceva dulce in special si cam atat. sper sa iti fi fost de ajutor