| limpbizkit a întrebat:

La 26 de grade.e frig pentru strand?happy

Răspuns Câştigător
| artistu55 a răspuns:

In primul rand nu este o intrebare banala, ci foarte normala.La 26 de grade este perfect pentru strand.Dar la mare 22 de grade inseamna cam 25-28 la noi, deoarece constanta si orice zona litorala este langa multa apa, implicit umiditatea ridicata a aerului face ca temperatura aerului sa para mai mare.La mare este alta clima fata din orasele noastre din tara.Nu mai bine, ceau :* sihee hee funditabig grin?

5 răspunsuri:
| Amilik a răspuns:

Daa, faci turturi la nas. laughing

| limpbizkit explică (pentru Amilik):

De ce toata lumea isi bate joc de intrebarile oamenilorsad? E o simpla intrebare..azi sunt 26 de grade..si vroiam o parere happy!

| Amilik a răspuns (pentru limpbizkit):

Daca e trecut de 22 de grade poti face plaja si la mare daramite la strand. Si lumea nu isi bate joc de intrebarile cu sens ci doar de cele fara sens. happy

| limpbizkit explică (pentru Amilik):

Ok..in primul rand nu e o intrebare fara senswinking..ms oricum!

| FloareaLotusuluiAlb a răspuns:

Buna daca ploua sau este mai fric iti recomand sa te duci la Therme