| 。。。✿*゚Viento゚*✿。。。 a întrebat:

M-ar interesa sa cumpar un aparat DIGI TV, din Romania, pentru Spania, pentru a putea viziona posturile romanesti! Va rog, imi puteti da si mie un numar de telefon unde pot lua legatura cu acestia ( cei de la DIGI TV) sau site-ul lor?! Si inca un lucru, stiti cumva ce pret are acel aparat si cat trebuie sa platesc lunar?! Va multumesc!

Răspuns Câştigător
| nana a răspuns:

Salut Viento. Te poti interesa ffoarte bine de pe net. Cauti pe google, http://www.rcs-rds.ro/televiziune-digi-tv/satelit. La adresa asta vei gasi tot ce te intereseaza, inclusiv pachetele de baza. Si eu sunt in germania si tot asa am procedat, doar ca, ai nevoie de cineva in Romania care sa preia contractul tau si sa il pläteasca(tu trimiti banii si ei se ocupa in tara de tot). Asta este singurul lucru de care ai nevoie. Succes. Pup.
nana

8 răspunsuri:
| frvtel a răspuns:

Trebuie facut un contract in Romania, pe o adresa din Romania, unde lunar va veni si factura, care trebuie platita tot aici in tara. Tu poti sa-ti duci echipamentul si in alta parte, dar totusi ar fi bine ca ei sa nu stie acest lucru si factura sa fie platita la zi sa nu ai probleme sa te blocheze.Si eu am luat asa un echipament complet(receptor plus antena)si il foloseste altcineva in Germania, numai ca factura imi vine mie si eu o achit. Sper ca ti-am fost de folos! P. S. Preturile difera in functie de ce doresti. Uita-te pe www.digitv.ro si alege.

| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a răspuns:

Imi dai un mesaj privat ziua ca km mie somn si nu ma duc in sufragerie sa ma uit ca doarme mamalaughing e ceva cu 400 4000laughing)parkama uit maine ca am si eu tot digi l-am folosit in Italia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot ajuta sa-ti aduc un digi tv din Romania contra cost.vand digitv, akta tv(care functioneaza foarte bine in spania), focus sat, dolce tv.montez antene pe orice satelit.tel 0034600271444 sau cretumitica78@yahoo.com fac si contracte la abonamente exact ca in tara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

| Andreea1119 a răspuns:

Digitv.ro

| mihai89iubind a răspuns:

Am eu un focus aparat nou cu tot cu antena te intereseaza 200 ron suna la nr 0747232769 merge unde vrei tu