| ColaLightx a întrebat:

ma puteti ajuta cu o urare frumoasa de craciun? Am cam intarziat... dar mai bine mai tarziu decat deloc.

Si daca se poate, o felicitare sau nu stiu, ceva cuvinte frumoase si pentru revelion? Va rog, multumesc tuturor persoanelor care ma ajuta!

Răspuns Câştigător
| Sheherazada a răspuns:

Bună!
Am văzut întrebarea ta și am găsit niște mesaje drăguțe. Uite adresa unde mi-au plăcut cel mai mult, eu de aici am trimis prietenilor mesaje happy

urareata.blogspot.ro

Sunt aici mesaje și de Crăciun, și de Revelion. Sper să te ajute... Crăciun fericit! big grin