| lyoha a întrebat:

Am nevoie de o felicitare de craciun in germana, ma puteti ajuta?

4 răspunsuri:
| babylove a răspuns:

Zu Weihnachten wünsche ich Ihnen Glück, Frieden unde alles, was Sie wollen, erfüllt werden-Cu ocazia Craciunului eu va doresc fericire, liniste, si tot ce va doriti sa vi se implineasca

| Madi_8495 a răspuns:

Buna!
Nu stiu germana, dar cred ca asta te poate ajuta : http://godessdiana88sex1.blogspot.com/......ou-in.html

| DeniiSsa a răspuns:

Oricâte felicitări de Crăciun aş trimite, nici o felicitare din lume nu va putea exprima iubirea ce v-o port. Sper din tot sufletul să aveţi un Crăciun minunat şi plin de bucurii! Trotzdem ich viele Weihnachtsgrüße versenden werde, kein Gruß auf der Welt kann die Liebe, die ich zu Euch habe, so ausdrücken. Ich hoffe von ganzem Herzen, dass Ihr ein wunderbares Weihnachtsfest haben werdet unde viele Geschenke!

| Andra3000 a răspuns:

Eu stiu foarte bine germana si daca mi-ai scrie pe romana ce ai vrea tu sa scrii ti-as scrie eu pe germana.