| dege a întrebat:

Mi-am cumparat acum 2 saptamanii un laptop pe langa calculator, iar acum nu mai merge , adica pur si simplu s-a facut alb ecranul si asa a ramas si nu am stiut ce sa fac si am incercat sa-l sting,dar nu a mers asa ca am scos stikul de digi.Din nou nu s-a stins asa ca am tinut apasat pe buton sa se stinga.Si acum inca palpaie luminitele de la el (asta inseamna ca este inca aprins?) Va rog ajutati-ma daca puteti si stiti ce se intampla!Virus nu cred ca este .

1 răspuns:
| DeeaDeiutza15 a răspuns:

Da daca palpaie tehnic e in repaus tine mai mult pe buton
Daca nu merge ma tem ca trebuie reinstalat windowsul am patit si eu asa si asa mi-a spus cel care mi-la reparat
Sper ca te-am ajutat