| Dinu_Danyel_1990 a întrebat:

Salut, am o problemă, am incercat să îmi schimb Windows-ul la un laptop, aveam Windows 7, am vrut sa bag XP Sp3 dar în cursul instalării s-a stins dintr-o dată. Când am incercat sa îl aprind a mers, coolerul se aude, luminițele alea sau aprins dar nu se vede absolut nimic pe ecran.
Va rog ajutați-mă!
Ofer funda!

2 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Incearca sa bootezi din nou de pe un dvd cu windows 7 de aceasta data.
Nu se vede nimic pe ecran pentru ca 1. sistemul de operare lipseste sau 2 placa de baza este PA

| Z0rr0 a răspuns:

R.I.P laptop de cati ani il ai?