| Jonas_1797 a întrebat:

Hristos a inviat! Mi-am descarcat de curand pe PC 3d driving instructor 1. 4 full. Problema e urmatoarea
Intru in joc, imi aleg masina, dau start mi se incarca putin iar dupa aia ma da afara si imi da eroarea pdd. exe! Ce sa ii fac? Funda! Scuzati categoria! Am mare nevoie de ajutor!

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| alecs91 a răspuns:

Poate nu ai cerintele necesare.sau jocul nu e bun... e cu crack?

| alecs91 a răspuns:

Pai poate nu e bun jocul ia-l
de la alta sursa

| TupacShakur a răspuns:

Poate calculatorul nu e destul de performant sau jocul nu este bun. poate sa aiba anumite buguri sau fisiere lipsa daca nu este orginal.

| sebzor a răspuns:

Ce Windows folosesti?