| Any_3777 a întrebat:

Buna TPU.Mi s-a stricat masina de spalat marca Finlux, stiti de unde pot comanda piesa pentru ea? Va multumesc

Răspuns Câştigător
| alexs99 a răspuns:

Poti lua o piesa pentru masina de spalat de la un magazin de elctronice, de la accesorii electrocasnice.

3 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Ce ai defect la maşină?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde si de piesa. La un service ai incercat? Sau o repari singura?

| Any_3777 explică:

Din cate a spus cel pe care l-am chemat sa verifice, s-a dus placa de baza.Si el a zis ca nu a gasit piesa pe net dar nu am incredere in el, fiind singurul din oras care repara cred ca miinte.