| Dorm a întrebat:

Cum aflu codul de conectare al televizorului? Precizez ca e marca Finlux. FUNDA!

6 răspunsuri:
| K0sti a răspuns:

Dormi?

| Dorm explică (pentru K0sti):

Am fost plecat... Abia acum am ajuns acasa. Spune-mi daca stii. big grin

| K0sti a răspuns (pentru Dorm):

Ba eu cred ca dormi, mai pune o data intrebarea, da cum trebuie! Poate aflam si noi totusi cu cine vrei sa te conectezi!

| Dorm explică (pentru K0sti):

Cu telefonul, laptop-ul, cu cine as putea sa ma conectez? Imi cere codul de conectare si nu stiu care e, cum il aflu?

| Dorm explică (pentru K0sti):

Bubui de prost frate, impusca-te, eu ti-am zis cu totul altceva dar din pacate esti tare prost.