| Bogdane0069 a întrebat:

Mias dori sa-mi fac un sac de box la casa dar nu stiu din ce si ce sa bag in el ce mi-ati recomanda o seara buna.

Răspuns Câştigător
| MarianWLF a răspuns:

Daca ai echipament adica manusi si tibiere il poti face din nisip, dar e destul de tare, daca nu ai, il umplii cu haine care nu iti mai trebuie de exemplu, cearceafuri, carpe, orice de genul, dar trebuie indesat bine cu multe deoarece daca nu e destul de plin iti intra mana prin el pur si simplu.
Sau alta varianta intre 50-100 lei un sac de box in magazin, dar nu uita, niciodata nu lovesti la sac cu mana goala, daca nu ai manusi iti cumperi macar bandaje pentru mana, si le strangi bine pe incheietura, la monturi nu le strangi prea tare, la sac iti sucesti usor incheietura, deci ai nevoie.

| Bogdane0069 explică (pentru MarianWLF):

Da ati multumesc cred ca voi cumpara unu nou ar fi cel mai bine ami voi pune bandaje o zi placuta

3 răspunsuri:
| William a răspuns:

Umple-l cu nisip.

| Otto2014 a răspuns:

Perne,sticle de cola.