| Ihatepink21 a întrebat:

Buna TpU. Nu inteleg de ce cand vreau sa dorm si eu dupa amiază. dupa ce mă trezesc mă simt mult mai obosită si moleşită laughing)

1 răspuns:
| blAster85 a răspuns:

laughing)somnul cere mai mult somn cama asa e,si eu aveam aceeasi boala, pana cand treptat am incetat sa mai dorm atat dupa masa, rar mai fac cate o siestalaughingadevarul e ca influenteaza mult si vremea, si somnul de noapte, eu cateodata ma trezeam cum zici tu si pedeasupra si nervos morocanoslaughing