| miranda00 a întrebat:

Buna TPU.Nu merge sa scriu in Microsoft Office Word 2007 si nu stiu de ce. Ce as putea face?

5 răspunsuri:
| hellchild a răspuns:

1.Uita-te la word sus la bara, daca langa nume apare read only inte paranteze, mai lamurit.Dar daca nu e asta detalieaza.

| miranda00 explică (pentru hellchild):

Nu apare read only.Acum doua zile l-am folosit si mergea si nu stiu ce s-a intamplat.

| danimotenel a răspuns:

Programul tau s-ar putea sa fie Microsoft office word viewer(doar poti sa vezi documentele nu si sa scrii)trebuie sa fie simplu fara viewer, uitate la iconita pe desktop si daca arata niste ochelari, atunci este viewer.

| IuLYaN17 a răspuns:

Instaleazal din nou si poate mergebig grin

| J0KerStar a răspuns:

Sa te lasi de meserie