| anonim_4396 a întrebat:

Nu pot baga prieteni pe faceboo zice asa,, It looks like you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 2 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
The block will be active for 1 day and 5 hours more,,... Dau funda sad

Răspuns Câştigător
| AnneAlly a răspuns:

Ai trimis cereri la persoane pe care nu le cunosti si te-au blocat.peste 2 zile vei putea trimite iar cereri. funda big grin

6 răspunsuri:
| AaNdYy a răspuns:

Incearca iar maine dimineata (*10.09.2012) sau mai spre seara... ar trebui sa ti se deblocheze.
Am cautat si eu pe net si nu exista alta solutie decat sa astepti big grin

Răspuns utilizator avertizat
| jethebest a răspuns:

Si eu am patit asa, nu te speria, ai trimis prea multe cereri de prietenie si nu te mai lasa sa trimiti vreo 2 zile cereri de prieteniehappyfunda?

| Domynyc a răspuns:

Buna trebuie sa astepti cate zile zice acolo 2 sau 3 si dupacea merge ca ai bagt prea multi deodata...:*

| TheMafiotu98 a răspuns:

In 2 zile isi revine dupa cum scrie

| ujoehero a răspuns:

Poi ai dat foarte multe cereri de prietenie in ultima vreme (48 ore) si pentru a nu-ti supra incarca facebook-ul iti blocheaza posibilitatea de a adauga prieteni.
Bine tu poti accepta cererile primite de la alt cineva dar tu nu poti dabig grin