| mmirree a întrebat:

rog sa imi spuneti ce inseamna:Friend Requests Blocked for 2 Days
It looks like you sent friend requests to people you don’t know, so you won’t be able to send friend requests for 2 days. Learn more.

If you think you’re seeing this by mistake, please let us know.
The block will be active for 1 day and 23 hours more.

Răspuns Câştigător
| scully a răspuns:

Adica nu mai poti trimite cereri de prietenie timp de 2 zile, pentru ca ai trimis la persoane pe care nu le cunosti. (asta reiese)

| mmirree explică (pentru scully):

Multumesc mult

3 răspunsuri:
| Rockart a răspuns:

Ai trimis prea multe cereri de prietenie, ei au luat-o ca pe un abuz şi ţi-au blocat această funcţie pentru 2 zile. Să nu mai încerci să trimiţi în perioada asta, fiindcă o să ţi se tot dubleze zilele de *pedeapsă* (asta o ştiu din proprie experienţă).