| radugabi2000 a întrebat:

Nu pot sa instalez Internet Explorer. Scrie:Internet Explorer is not supported. Ce pot sa fac sa il pot instala? Am windows 7.

Funda celui care ma ajuta!

5 răspunsuri:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Baga o varianta mai veche. Probabil ca ai incercat varianta 11.
Incearca asta: http://windows.microsoft.com/......-languages
Descarci numai versiunea in care ai Windowsul (banuiesc ca in engleza).

| radugabi2000 explică (pentru Salontanul):

Mda. si acum scrie :Setup can't continue because a more recent version of IE is instaled in your computer sad

| Salontanul a răspuns (pentru radugabi2000):

Probabil ai ceva virus. Nu se poate daca nu te-a lasat sa instalezi 11-le.

| AnimatedSignature a răspuns:

De ce vrei IE?

| Danuts_Ciochina_1981 a răspuns:

Descarca mozila sau opera sau chrome