| Radu_Traian_1992 a întrebat:

Nu stiti daca se mai gasesc sucuri la plic(acele plicuri de suc care se amesteca cu apa) si de unde pot cumpara? Scuzati categoria?

3 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

In magazine mici de cartier la tejgheaua cu mărunțișuri am mai văzut, dar poate găsești și in hipermarketuri care au produse mai mult din stăinătate gen Lidl. Oricum se găsesc foarte greu, nici nu știu cine le mai fabrica.

| lpavel a răspuns:

Vezi in supermarketuri...

| Vvistula a răspuns:

Http://mega-depozit.ro/index.php?route=product/product&product_id=125 de aici poti sa cumperi suc la plic daca vrei.