| lllorenusssuumeu a întrebat:

Bună TPU, nu stiti in euro cam cat costa parfumurile aceestea Dior si H.Boss, si care miroase cel mai bine din ele două dau fundită sczuati categoria dar se raspunde mai repede :* va puppp!

6 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Hugo Boss miroase mai bine!

| lllorenusssuumeu explică (pentru Azµre):

Si cat costa?big grin vreau pentru barbati

| Azµre a răspuns (pentru lllorenusssuumeu):

între 110-300 lei depinde ce vrei de unde iei și așa mai departe

| michelia a răspuns:

Dior si Hugo Boss sint branduri de parfumuri. Fiecare are multe sortimente, marci.
Exemplu: Dior are J'adore, Poison, Dune, Miss Dior, Addict etc
Hugo Boss are : Boss Femme, Hugo XX, Hugo Deepe Red etc.
Si ti-am dat exemple doar pentru femei.
Tu ce fel de parfum cauti? floral, oriental, lemnos, vanilat etc?
Difera foarte mult intre ele chiar daca sint de la acelasi brand.

| JusTLiVe a răspuns:

Buna eu am H.Boss si e destul de scump acum depinde de unde si ce fel de magazin de parfumuri este. H.Boss poate costa de la 2 milioane + iar Dior poti cauta pe net.P.S:H.Boss miroase super.