| Bichi a întrebat:

Buna TPU nu stiu ce programe am dezinstalat ca imi merge opera mai greu cand dau la un clip video merge greu adica intai se aude si dupa aia se misca merge fragmentat ce programe imi trebuie Adobe flash player il ambig grin FUNDA

4 răspunsuri:
| 1onika a răspuns:

Ia-ti Google Chrome

| ShAd0wS a răspuns:

Iti recomand sa folosesti Google Chrome nu o sa ai probleme cu el.Acum depinde ce ai dezinstalat tu daca ai sters vreun dll iti recomand reinstal opera sau bagati iar Adobe flash player nu uita sa il stergi din cotrol panel.

| Skies a răspuns:

Poate fi de la placa video... Incearca sa iti dai seama ce ai sters... Daca ai sters ceva important ar trebui sa instalezi ATI ceva poate o sa-ti functioneze bine ca inainte