| zinika96 a întrebat:

Spuneti-mi ceva creme pentru epilarea zonei intime, care sa fie de folos?

6 răspunsuri:
| eek a răspuns:

Mai bine du te la salon si fa te cu ceara. fa ti curaj..doare prima data dar nu imi ai treaba vreo 3 saptamani..sau daca esti foarte rezistenta al durere incearca epilatorul

| sebysebyca a răspuns:

Crema de ghete!

| LDDy a răspuns:

Ceara! Te doare prima data insa apoi e ok..vei fi multumita de rezultate happy
Personal, nu folosesc, mi-e frica, dar tu poti incerca daca esti curajoasabig grin

| vladyojy a răspuns:

Nu stiu exact dar mai sigur ai putea sa intrebi doctorul sau la farmacie.
ok? succesc