| Yustinu a întrebat:

Buna TPU.Stie cineva cum imi pot sterge contul de pe okazii.ro?

2 răspunsuri:
| robert232 a răspuns:

Te loghezi pe cont scrii emailul si parola si daca nu merge parola dai mi-am uitat parola si ati timite pe contul tau noa parola il introduci si dai stergere anunt sau modificare anunt Mai bine grabestete pana cand nu gaseste cineva anuntul si salveaza si te da in judecata pentru frauda

| Yustinu explică (pentru robert232):

Vreau doar sa parasesc siteul.nu am niciun anunt.(cand mi-am facut cont am cumparat niste lucruri si atat).