| FreaxxKid a întrebat:

Buna TPU happystiti cumva vreun program /site unde poti sparge facebook -ul unor persoane, gratis(nu vreau sa sparg facebook -ul nimanui... poveste lunga), si fara forgot password?

3 răspunsuri:
| ΔH a răspuns:

Amice, esti cretin! happy

| Andraasdfg a răspuns:

Exista unul dar asa ceva este ilegal te-ar putea prind politia si duce la inchisoar eventual o scoala de corecti nu te sfatuiesc sa incerci

| allynutzadragutza a răspuns:

Nu exista un ptogram pentru asa ceva. poti sai spargi parola doar daca sti si parola de la id vei primi pe mail un cod si trebuie sal bagi pe facebook doar asa poti