| Claudyu1998 a întrebat:

Sunt a 8-a si am dat examenul. Imi puteti spune cand termin cu inscrierea si cu admiterea (adica cand termin totul si iau si eu vacanta )?

4 răspunsuri:
| Behindyou a răspuns:

Wtf, esti in vacanta, ce-ti mai trebuie? Nu mai ai de invat, daca o iei asa cu "cand imi iau si eu vacanta" nu termini pana prin 25 iulie.
Maine se dau si rezultatele...

| FURRIA a răspuns:

Daca ai primit un Ghid de admitere, scrie acolo tottongue

| kidDiana a răspuns:

Pai pe 29, adica maine se afiseaza rezultatele, daca depui contestatie primesti rezultatele pe 3 iulie.Intre 5-9 iulie te duci sa te inscrii la liceul la care vrei tu sa te duci, peste 2-3 max. 4 te duci la scoala ta sa vezi unde ai intrat sau daca nu apar pe internet.Si apoi nu stiu exact cand trebuie sa depui dosarul la liceul respectiv, daca nu-l depui in termen vei pierde locul si va intra altul in locul tau.Mult succes, si eu sunt a8a happy! funda? big grin

| kidDiana a răspuns (pentru kidDiana):

Mai exact pe 16 iulie esti repartizat!