| AlcolicSmile123 a întrebat:

tatal meu a primit acest mesaj de la RDS:
"Stimate client, va rugam sa efectuati plata pentru ID-ul :..., deoarece in perioada 5-15.07 se vor efectua deconectari. Sold 64.00 scadent la [ o data ]". Ce inseamna asta?

5 răspunsuri:
| Dyanita a răspuns:

Acest mesaj te informeaza in legatura cu plata facturii. Pentru a fi mai sigur te poti duce la sediul RDS iar acolo te va informa concret despre ce este vorba. happy

| LIN2010 a răspuns:

Este un preaviz de plata, dupa care urmeaza deconectarea seviciului catre clientul cu ID...

| KinekT a răspuns:

Iti spune ca nu ai platit. daca ai internet de la ei cand o sa deschizi netul s-ar putea sa iti apara un mesaj asemanator

| Cristian_Florin_1997_cJrE a răspuns:

Plateste factura

| Tigrounette a răspuns:

Acest mesaj este o atentionare pentru a plati factura.