| IonutGaby a întrebat:

Salut.Acum cateva minute am primit un mesaj :Stimate client, TBI Credit va aminteste ca aveti plata de 1012.31 RON in data de 26 aug 2013 pentru contractul 340975.As vreau sa stiu daca ati mai primit si voi acest mesaj si sa-mi spuneti daca am vreo ceva de platit.Multumesc

6 răspunsuri:
| SouLIce a răspuns:

Tu ar trebui sa stii daca ai luat bani de la freo banca si ai te platiti
Daca nu ai nici un fel de rata atunci fi sigur ca este teapa vrea sa te talhareasca cineva

| IonutGaby explică (pentru SouLIce):

Nu am luat niciun ban de la banca

| IonutGaby explică:

OK,va multumesc tuturor pentru raspunsuri

| soloangel01 a răspuns:

Sigur e vrajeala. tata juca anul trecut la super bingo metropolis si a primit odata un sms cum ca a castigat 50.000 de lei la extragerile telefonice si i-a dat un nr la care sa sune dar suna ocupat. daca stii ca nu ai treaba cu banca ori a gresit nr rolling on the floor ori are cineva chef de gume.

| soffie a răspuns:

Mergi la banca sa verifici... daca e ceva in neregula mergi la politie. Acolo sigur te vei lamuri. Desi eu am impresia ca altii isi incearca norocul.

| OmuCane a răspuns:

Cred că e ceva piratat la mijloc