| Questo a întrebat:

Ieri m-a pus 2 melodii pe un CD si azi am vrut sa mai pun cateva iar cand am dat Burn a aparut un fel de eroare in care scrie :
" This disc is not writable, please try another one -- "
Mentionez ca am Nero 9! Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Flaviucu a răspuns:

O singura data poti sa pui ceva pe un cd. Dupa ce ai salavt ce ai pus pe el, nu mai poti pune altceva pe acel cd doar pe un alt nou.

7 răspunsuri:
| FreeLife a răspuns:

O data ce ai scris ceva pe cd, din cate stiu eu nu mai poti scrie si a doua oara... sau probabil depinde si de cd

| costel121 a răspuns:

Nu co nteaa cat pui prima data poti sa pui 1 mb si sai dai burn pe acel cd nu mai poti pune nimic, odata cei dai burn pe cd nu mai poti pune absolut nimic

| YONTU a răspuns:

Pe un CD/DVD(sa aiba 4 GB) poti copia o singura data! Dar daca doresti sa copii si a doua oara si a treia oara ai nevoie de un DVD de 8 GB( poti chiar sa stergi de pe el).
Cu placerehappy!

| Andrei123654789 a răspuns:

Pai pe un disc poate fi salvat decat o data ceva a doua oara nu merge mi s-a intamplat si mie.

| paul365 a răspuns:

Eu stiu ca odata ce tiai facut un CD sau DVD nu mai poti pune fisiere pe el.Ramai cu ce tiai pus prima data.

| nooname237 a răspuns:

Poate ca atunci cand ai pus melodiile nu ai bifat casuta in care sa mai poti rescrie cd-ul.

| Gagu4321 a răspuns:

Probabil ca mai face chestii din astea nero incearca alt program... burning ashampo cv de genu... si mie mi-a facut la fel big grin