| Cristea_Stefan_1944 a întrebat:

Buna TPU v-as ruga ceva laughing)
Sunt clasa a 6 a si maine dau test la Biologie care are cele mai bune idei de copiat ii dau funda app profa nu prea e attent foarte mult la noi dar totusi FUNDA MARE

15 răspunsuri:
| JustMe34 a răspuns:

Eu zic sa faci in felu urmator:iei o foaie A4 si o imparti in 3.Adica din stanga spre dreapta.O sa ai 3 coloane...o coloana o indoi in 2 si apoi scrii cat de subtirel poti.Adica sa intelegi. Dupa aia o "infiletezi"(nu-mi gasesc cuvwhistling ) ca un acordeon..pe o parte si pe alta.Cand e vremea copiatului o scoti frumusel, discret desigurwinking si o ascunzi cu mana.Cand terminide copiat pe o parte o intorci, ca un acordeonlaughing pe cealalta parte.Bafta la copiatwinking

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru JustMe34):

Hm... interesant dar as vrea ceva mai mic gen... dar nu foarte costisitor

| akadeaa a răspuns:

In loc sa stai pe TPU ai putea sa inveti.

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru akadeaa):

Neah.

| BiiBiia a răspuns (pentru Cristea_Stefan_1944):

Cum ti se pare raspunsul meu laughing?

| BiiBiia a răspuns (pentru Cristea_Stefan_1944):

Asa pui foaia sub tine si cand nu-i atenta profa te uiti si gato. pai nu-i bon? ia zi?

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru BiiBiia):

Ma prinde cu foaia sub mine mai cautati... ca maine pe la 1 dau testul :O

| BiiBiia a răspuns:

Pune foaia sub fund si cand nu se uita o mai dai introparte si te uiti laughing. nu-i bon? funda?happy0

| DaniiiDniix3 a răspuns:

Scrie pe spatele unui liniar negru! la mine a mers! eu am copiat la civica, muzica, biologie. big grin FUNDA?

| AnnaaXD a răspuns:

Pai :
1) si eu sunt a 6. a si profa e atenta - la copiat da 1 asa.
Pai, poate cineva care iti e prieten sa iti dicteze raspunsurile, ia tu i le zici ca si cum ti le.ai spune singur. Faci ca si cum ai incerca sa aculti muzica la tel fara sa vada nimeni : bagi castile la tel si vb cu el. Simple, genioushappy

| Cristea_Stefan_1944 explică (pentru AnnaaXD):

1 e test scris care e cu nr 1 si nr2 si colegu meu nu-i prea geniu

| AnnaaXD a răspuns:

Sau poti sa faci foaia pe care ai scris raspunsurile dupa forma mainii si sa o scoti cand nu se uita

| AnnaaXD a răspuns:

Pretentios

| wictoriaify a răspuns:

Ahahahaa.daca profa nu-i atenta aceasta nu ineamna ca poti copia! Poate va fi alt invatator))