| DamiPapucii a întrebat:

vineri la scoala am facut ceva rau cu o minge diriga mea a venit in clasa si ia luat mingea respectivului baiat si acum baiatul acela imi spune sai cumpar minge noua ca diriga lui si a mea ia luato

Ce sa fac ca ma enerveaza!

4 răspunsuri:
| ioanaioana a răspuns:

Du-te la diriginta ta si spune-i adevarul si in mod normal ar trebui sai cumperi o minge noua ca de fapt tu esti vinovata

| sabicsuu32 a răspuns:

Eu zic sa te duci la diriginta ta sa vorbesti cu ea sa ii explici situatia si sa ii explici ca tu esti cea vinovata nu colegul

| roby_3489 a răspuns:

Pai ar trebui sa de duci la diriga si sa ii zici sa iti dea mingea inapoi si ca nu se va mai intampla!

| ciprian1993 a răspuns:

Cumpara-i mingelaughing