| EllyCA a întrebat:

voi ce folositi :
-google chrome
-internet explorer
-safari
?

18 răspunsuri:
| Kesha1428 a răspuns:

Google chromehappy

| BeibiiX a răspuns:

Google Chrome:X
Are o gramada de teme si merge mai repede fata de celelalte navigatoare.batting eyelashes

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Mozzila

| GoldDust a răspuns:

Heywinking
Mie imi place cel mai mult opera. Le-am incercat pe toate dar toate au cate un defect. Chrome-ul pica tot timpul, la explorer se deschid 1000 de pagini... mi-se blocheaza pc-ool, safari si mozila merg super greu. Opera este cel mai simplu browser, cel mai rapid si cel mai eficientwinking

| yoo23 a răspuns:

Mozilla Firefox

| ştrumf_8528 a răspuns:

Folosesc Google Chrome. Paginile se incarca imediat. Ti`l recomand tongue

| ciucalataaerata a răspuns:

Google chrome
e bonwinking

| viatadecacatt a răspuns:

Google chrome

| AAAdelin a răspuns:

Eu folosesc numai google chrome deoarece merge super-repede.Desi eu an instalate si Internet explorer 8 si mozila firevox eu tot folosesc google chrome

| Mimii9832 a răspuns:

Google chrome e mai bunlove struck

| Lucian4 a răspuns:

Eu folosesc internet explorer 8, merge foarte bine. de ce să instalez alte programe?confused

| EllyCA explică:

Si eu tot google chrome!

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Google Chrome, Mozila si cam atat
kiss.

| RappiNOnProductioN a răspuns:

Eu folosesc Opera, nu iau nici un virus pentru ca are sistem de avertizare, celelalte nu au. Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Chrome:X
best
tu?tongue

| lovepiink a răspuns:

Pai cel mai mult opera dar folosesc si google chrome!

| AdrianaINNA a răspuns:

Eu folosesc google chrome

| GeOrGiAnA_7466 a răspuns:

Opera