| PatriciaTimis a întrebat:

Vreau sa imi ziceti parerea voastra. Daca port bustiera imi afecteaza sanii?

8 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Nu, dar nu e indicat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu,deloc, stai linistita!

| PatriciaTimis explică (pentru anonim_4396):

Multumesc! Ma gandeam, cum port se modifica, sa spun ca "ca se fac mai plati"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fetele cand fac sport, cel putin de performanta, poarta bustiera. Oricand poti purta bustiera, e mai lejer decat un sutien.

| Florenta16 a răspuns:

Nu afecteaza deloc, dimpotriva, face mult mai bine decat purtarea zilnica a unui sutien. Bustiera reprezinta si o sustinere a sanilor foarte eficienta, asadar e buna mai ales cand practici sporturi, dar ai grija sa fie din bumbac si sa nu te stranga foarte tare. Bafta si Craciun fericit in continuare!

| Damii a răspuns:

Nu. happy Sutienul poate afecta, bustiera nu.
Sarbatori fericite!

| Lavii007 a răspuns:

Nu afecteaza deloc.