| ღElyaღLoveKpop a întrebat:

Buna TPU vreau sa stiu daca in NS(naruto shippuden se intimpla ca Naruto si sakura sa se sarute asa cum e poza mea de la profil.Sau daca e cum se spune trucata.deci astrept raspunsuri happy.

Răspuns Câştigător
| fdhgcvnb a răspuns:

Buna! Ba da, a omorat-o pe Hinata, insa a inviat, ea si toti ceilalti care murisera in urma luptei, printr-o tehnica de-a lui Pain.Asta ca un apropo! happy
Cat despre poza,ori este fan made,ori sunt pur si simplu imbratisati si par sa se sarute, dar in orice caz, nu o s-o faca vreodata in anime sau manga pentru ca, orice s-ar spune, Sakura nu va inceta niciodata sa il iubeasca pe Sasuke.
Sper ca te-am ajutat.

4 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Sakura si Naruto nu s-au sarutat niciodata. --> Poza ta e un FanMade. Dar cine stie poate... mai incolo...

| ღElyaღLoveKpop explică (pentru BlueBird):

Eu sper ca nu.eu vreau sa fie cu Hinata happy

| MangekyouSharingan a răspuns (pentru ღElyaღLoveKpop):

Pe aia nu a omorato pein?

| ღElyaღLoveKpop explică (pentru MangekyouSharingan):

Nu,era doar ranita