| MsEllaVampire a întrebat:

vreau sa stiu si eu cum pot scoate casuta vocala de pe o cartela orange? dau funda. Ma tin de cuvant

Răspuns Câştigător
| MuñequitaLoka a răspuns:

Suna la 200 si acolo te vor indruma...nu tin minte cat trebuia sa apesi ca sa ajungi la mesageria vocala dar zice foarte clar. pe urma iti vor spune momentan aveti mesageria vocala activata... apasati tasta ¨ ¨ pentru a dezactiva-o

4 răspunsuri:
| danyelo112 a răspuns:

Dai la *100# la servicii-mesagerie vocala-si dai acolo activeaza. dupa ce primesti mesajul ca s-a activat intri inapoi la *100# faci aceeasi faci si dai acolo dezactiveaza casuta.altfel nu se poate.asa am facut si eu si e ok. funda?

| 0pufarinA a răspuns:

Casuta vocala se dezactiveaza apeland 555, apel gratuit. Dupa apelare urmezi instructiunile. Sau poti apela *100# -> sevicii.

| ionut6715 a răspuns:

prin Self Care - prin apel gratuit la *100#

din aplicatia Contul meu, sectiunea servicii / mesagerie vocala

prin apel gratuit la Serviciul Clienti - 411

| Oristar a răspuns:

Poti activa/dezactiva serviciul de mesagerie vocala astfel:

prin Self Care - prin apel gratuit la *100#

din aplicatia Contul meu, sectiunea servicii / mesagerie vocala

prin apel gratuit la Serviciul Clienti - 411