| MsEllaVampire a întrebat:

As vrea sa stiu si eu cum pot scoate casuta vocala de pe o cartela orange? Stiti bine

Răspuns Câştigător
| Daii27 a răspuns:

Formezi *100#, alegi Servicii, Mesagerie Vocala si Dezactivare. In caz ca statusul este Inactiv dar cei care te apeleaza tot intra in casuta vocala, trebuie sa o activezi si sa o dezactivezi din nou.

4 răspunsuri:
| push2gl a răspuns:

*100#
5 (servicii)
5 (mesgerie vocala)

| Adelee a răspuns:

##004#
Valabil pentru toate retelele.happy

| paulx94x a răspuns:

Suni la *100#, apoi pui 7 (Servicii si PUK), iar apoi 5 (Mesageria vocala) si apoi o setezi inactiva. big grin eu am reusit

| YosCosmin a răspuns:

Suni gratuit la self card *100# apoi dai pe raspuns si scrii 1 adica Contul meu dupa dai la servici apoi mesagerie vocala si o dezactivezi