| LDAfurry a întrebat:

Vreau sa va intreb ceva: Pe un Lg T500 pot sa pun android?(daca da cum?)dau funda (si scuzati categoria)

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Marca LG are foarte putin telefoane cu sistem de operare android. Majoritatea au un sistem de operare propiu a lor, la care gasesti foarte putine app's. in fine, e naspa rau. Si eu am un LG GD880, si crede-ma, am incercat toate metodele posibile sa ii instalez android. dar fara succes. Deci este imposibil de instalat. Ultimele telefoane aparute Lg cu sistem de operare android au fost optimus one, LG sol, si inca cateva. Bft big grin

| LDAfurry explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Da pe un Samsung galaxi WEB se poate?

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru LDAfurry):

Poti spune ce model e te rog?

| LDAfurry explică (pentru FαмєLiqυσяLσvє):

Pai.....nu stiu ce model ca nu e ameu e a unui prieten. Sunt mai multe modele?(si daca sunt mai multe pe unele poti pune android si pe unele nu?)

| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns (pentru LDAfurry):

Depinde cand este aparut telefonul. Inainte de anul 2011 nu cred ca vreun telefon Samsung a avut android pe el. Dar spune modelul, intreaba-l pe prietenul tau.Asa iti raspund sigur

5 răspunsuri:
| AlessiaRebecca a răspuns:

Nu potihappy nu este capabil de android acest telefon.