| IriDeea a întrebat:

Buna TPU vreau si eu niste scuze pentru teme

3 răspunsuri:
| suităr a răspuns:

''-Băăă...nu mi-am făcut tema, trăiți-ar muștaru'!

| IriDeea explică (pentru suităr):

Eu cateodata ii zic ca mi-am uitat caietul si unii ma cred altii nu laughing sau ca am uitat sa-mi notez temalaughing

| Shobos a răspuns:

Pai: 1 "Doamna/domun profesoara/profesor nu am putut sa imi fac tema deoarece in clasa am ramas in urma si nu am apucat sa notez tema si pe colegul de banga l-am rugat sa imi zica ce exerciti avem dar a spus ca nu vrea sa imi zica pe motiv ca nu i-am dat temele la alte materi.
2. Daca vi din weekend si e luni: doamna/domun profesoara/profesor nu am putut sa imi fac tema deoarece au venit niste rude la noi si a trebuit sa-i tratam cuviincios.