| deisy006 a întrebat:

vreau si eu niste sfaturi.Ce cadou sa-i luam doamnei diriginte de sfarsit de an?, este profesoara de sport.

Cea mai buna sugestie fundita! happy

Răspuns Câştigător
| AdelaAde7 a răspuns:

Daca aveti bani destui ati putea sa ii luati un buchet de trandafiri si inbuchet sa fie pus un inelus de aur, nu este atat de scump sa fie unu simplu si finut este cel mai bun cadou. Sau un lantisor de argint si un buchet de flori ceva frumos, orice femeie s-ar bucura de o mica bijuterie e imposibil sa nu-i placa.

2 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Buna
Ceva specific sportului.

| deisy006 explică:

si suntem clasa a 8 a >