| Luci88 a întrebat:

Ziceti-mi si mie un Program Frumos de facut Videoclipuri, in afara de Movie Maker, Ms:* Dau Funda :*:*

Răspuns Câştigător
| SuicideSilence a răspuns:

Autodesk Smoke, Final Cut Studio, Apple Shake, Adobe Premiere, Adobe After Effects

8 răspunsuri:
| mimi2000mimi a răspuns:

Power point? ii bun?

| mimi2000mimi a răspuns:

Power point ii bun?

| TheRaul556 a răspuns:

Incearca cu muvee Reveal

| Andre6 a răspuns:

Pro Shop gold

| mysteryo412 a răspuns:

Program de facut videoclipuri din poze simple?

| xtremelaurentiu a răspuns:

Pinnacle studio

| Seasquatch_Red_1998 a răspuns:

Pizap.com

| asturbb a răspuns:

Poti folosi si vegas de la 5 pana la 9. iti permite destul de multe posibilitati dar trebuie sa ai rabdare sa inveti sa-l folosesti. iti stau oricand la dispozitie pentru alte informatii despre studio atat audio cat si video. succes!