| marii02 a întrebat:

Buna tupu am si eu o problemahappy. De curand am primit cadou un telefon blacberry storm 9500 si am bagat parola la deblocare.Sora mea a incercat de trei ori parola si mi l-a blocat de tot. ce trebuie sa facstraight face. va rog ajutati-ma!

4 răspunsuri:
| Biutzuca a răspuns:

Păi :
- îi balck berry (nu blac)
-scoate cartela rolling on the floor

| gazza01 a răspuns:

Suna la numarul de informatzii clientzi al retzelei pe care esti tu si cere'le codul puk happy Sper ca am fost de ajutor... Funda? :*

| edinech a răspuns:

Mergi la un centru (Orange, Vodafone cosmote frog) depinde de cartela (ca sa nu platesti prea mult) si le spui celor de acolo ce ti s-a intimplat iar ei te vor ajuta

| selena_3455 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat acelasi lucru. Trebuie sa platesti ca sa-ti deblocheze cartela