| Ovidiuxxxc a întrebat:

Buna tuturor. Am achizitionat un router de la Emag : D-link DIR 600. Ma poate ajuta cineva sa-l instalez? Mentionez ca am internet de la RDS prin PPPoE (fibra, stau la boc). Cand accesez in Internet Explrer http://192.168.0.1 nu-mi recunoaste pagina de la router, si cand am incercat sa umblu pe la placa de retea la GATWAY, mi-a recunoscut-o. HELP si HELP. Multumesc anticipat.

1 răspuns:
| Melodramatic a răspuns:

192.168.1.0 ai incercat? sau cauta prin instructiunile lui. oricum cam complicat, si eu am configurat 3 pana acum si nu din clickuri la baza le-am facut sa mearga happy