| Cotitu_Petronel_1998 a întrebat:

Am achizitionat un router Tenda F303, iar in urma update-ului de firmware, accesez 192.168.0.1, introduc numele si parola, aleg conexiunea PPPOE, completez campurile specifice, iar apoi nu se mai conecteaza la >meniu-http://pic.tendacn.com/......ge006.jpg. Butonul de reset nu m-a ajutat in acest caz!
Funda!

1 răspuns:
| snzpaul a răspuns:

Salut. Resetează router-ul din nou și pune-l pe Automatic, îi se va aloca un IP în funcție de MAC-ul care este introdus în sistemul providerului de internet.