| cReTzu_6023 a întrebat:

Buna tuturor. Am si eu o problema cu laptopul meu. Cand ma uit la filme apar niste linii colorate pe ecran. Imi poate spune cineva din ce cauza apar aceste linii? Modelul este ASUS Notebook k61IC/k70IC Series.
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| a_7338 a răspuns:

Dai la personalizare (clik dreapta pe ecran si jos)apoi dai la display setting si pune rezolutia la 1366 by 768 pixels se aplica doar daca ai windows vista succes (daca se poate funda happy smug).

1 răspuns:
| cReTzu_6023 explică:

Dar, daca am windows 7 nu merge:-s?