| anonim_4396 a întrebat:

Hey as vrea ca la vara sa ma duc la Water Park Otopeni si vreau sa stiu cum pot ajunge din Piata Unirii pana acolo, si am auzit ca pretul este de 30 de lei la adulti si 15 lei la copii vreau sa stiu daca acest tarif este pentru toata ziua sau pentru cateva ore

multumesc pentru ajutor!:*

Dau funda.big grin

Răspuns Câştigător
| xD101 a răspuns:

Buna. Pai de la Piata Unirii este o masina(linie express) 783, o calatorie e in jur de 3 lei pentru ca este linie expres. Pretul pentru adulti in cursul satamanii este de 30 lei, iar in weekend 50 lei; iar pentru copiii sub 1.40 inaltime in cursul saptamanii pretul este de 15 lei, iar in weekend 25 lei. Si acest tarif este pentru toata ziua. poti sa stai de dimineata pana seara.
Sper ca te-am ajutat :*.

| Andreime a răspuns (pentru xD101):

Mersi foarte mult!big grin

| iulioara a răspuns (pentru xD101):

S-a deschis deja noul sezon?

4 răspunsuri:
| xD101 a răspuns:

Cu placere big hug

| xD101 a răspuns:

Pe 19 iunie se deschide Waterpark \dancing