| deedee2002000 a întrebat:

Buna tuturor, as vrea si eu sa stiu la ce numar/setari trebuie sa dau pentru a vorbii cu 2 persoane sau mai multe in acelasi timp la telefon. Adica daca eu vorbesc la telefon cu o persoana si altcineva incearca sa ma sune, sa nu ii apara : "numar ocupat" / "retea ocupata", sa sune, si pe celalalt sa il dau in asteptare. Sper sa fii explicat bine si sa intelegeti ce am vrut sa spun, scuzati-ma daca nu m-am exprimat bine... daca stiti vreunul spuneti-mi, va roogg! :*.

2 răspunsuri:
| Christinna a răspuns:

Intra la setari -> apeluri ->si dai pe 'serviciu de apel in asteptare happy

| deedee2002000 explică (pentru Christinna):

Multumesc mult :*.